Business Faltom Hotel Gdynia

Organizacja konferencji i spotkań biznesowych na najwyższym poziomie

Organizacja konferencji i spotkań biznesowych na najwyższym poziomie

Podczas organizacji spotkań biznesowych nastawionych na tworzenie pozytywnych relacji między kontrahentami trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów – konieczne jest przygotowanie planu i jasno określonego celu, ale nie bez znaczenia jest też lokalizacja oraz łatwość dotarcia do niej. Decydując się na organizację eventu w Polsce Północnej, zapewniamy uczestnikom szereg sezonowych atrakcji turystycznych. Taka perspektywa na pewno zwiększy atrakcyjność samej konferencji, warto zatem przemyśleć lokalizację również pod tym kątem. Miastem stwarzającym doskonałe warunki na połączenie spotkania biznesowego z niewielkim odpoczynkiem może być Gdynia – tym bardziej, że hotel Faltom Business gwarantuje nowoczesne, wyposażone w multimedialny sprzęt, sale konferencyjne, a ponad pięćdziesiąt bezpłatnych miejsc parkingowych wyeliminuje problem z dojazdem w przypadku osób z innych miejscowości..

Konferencja krok po kroku

Dobra konferencja powinna zapaść uczestnikom w pamięć i doprowadzić do satysfakcjonujących ustaleń, jednak co zrobić, żeby osiągnąć taki efekt? Zadbajmy o to, aby spotkanie biznesowe nie ograniczyło się wyłącznie do negocjacji i poważnych rozmów. Warto zapewnić wszystkim osobom czas na chwilę odpoczynku, a całe przedsięwzięcie zakończyć wspólnym posiłkiem. Nie zapominajmy jednak o aspektach technicznych. Zastanówmy się, jakich sprzętów będziemy potrzebowali? Faltom Business dostarczy nam rzutnik multimedialny, wskaźnik, ekran, flipchart oraz mikrofon bezprzewodowy, lecz warto wcześniej zapoznać się z salą, specyfiką obsługi sprzętu itd. Kiedy staniemy już przez słuchaczami, musimy wiedzieć, jak korzystać ze wszystkich dostępnych pomocy. Rekomendowaną praktyką jest przeprowadzenie małej próby generalnej przed rozpoczęciem zebrania. Wiele tego typu wydarzeń trwa nawet kilka dni, zwróćmy zatem uwagę na to, aby osoby biorące udział w spotkaniu nie miały żadnych kłopotów z zakwaterowaniem.

Dlaczego warto decydować się na hotele biznesowe?

Powyższe pytanie może pojawić się w głowie osób, które uważają, że podobne warunki można osiągnąć w większości restauracji czy nawet w siedzibie własnej firmy. Pamiętajmy jednak, że tego typu negocjacje czy szkolenia zwykle wymagają dwóch, trzech dni. Osoby biorące w nich udział muszą mieć możliwość komfortowego odpoczynku między konferencyjnymi panelami. To wpłynie na ich pozytywne odczucia wobec naszej firmy oraz wydarzenia. Sama formuła wyjazdu także może przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności eventu. Pamiętajmy jeszcze o jednej ważnej rzeczy – spotkania między kontrahentami nie powinny odbywać się w przestrzeni firmowej, gdyż może to być odebrane jako próba przeforsowania swoich argumentów. Hotel biznesowy to wygodna lokalizacja zarówno pod kątem rozmów i szkoleń, jak i elementów integracyjnych (wspólne posiłki). Faltom Business jest odpowiednim miejscem na organizację tego rodzaju wydarzeń. Zawsze warto postawić na profesjonalizm, zwłaszcza jeśli zależne od tego powodzenie naszych pertraktacji z kontrahentami.

← Wróć do Bloga
Dla każdego coś dobrego
Nasze Obiekty